Menu

Výkonnostní tenis

Termíny utkání družstev TK Dobrá Voda 2022
Dospělí „A“ - KP II. - (soboty)
30.4. Jiskra Bechyně „B“ 8 : 1 výhra doma
7.5. Sokol TK Kaplice 5 : 4 prohra venku
14.5. Start Č. Buděj. „B“ 9 : 0 výhra doma
28.5. TJ Spartak Tr. Sviny 3 : 6 výhra venku
4.6. TK S. Ústí „B“ 7 : 2 výhra doma
18.6. LTC Velešín „B“ 1 : 8 výhra venku
25.6. TJ Jiskra Třeboň „A“ 1 : 8 výhra venku
KRAJSKÝ PŘEBOR II- 2022 dospělí - kompletní výsledky: ZDE.
Dospělí „B“  – KP VI. – sobota
30.4. TJ Cen. Dačice „B“ 8 : 1 výhra doma
7.5. TK S. Ústí „C“ 6 : 3 prohra venku
14.5. LTC Č. Krumlov „C“ 7 : 2 výhra doma
28.5. TK Vimperk 8 : 1 prohra venku
4.6. TK J. Hradec 1 : 6 prohra doma
KRAJSKÝ PŘEBOR VI - 2022 dospělí - kompletní výsledky: ZDE
 
Dorost - KP II. - neděle
1.5. ZVVZ Milevsko „B“ 7 : 2 výhra doma
8.5. LTC Velešín 5 : 4 prohra venku
15.5. TK S. Ústí 6 : 3 výhra doma
29.5. TK Ostrovec 1 : 8 výhra venku
5.6. TK Strakonice 3 : 6 výhra venku
KRAJSKÝ PŘEBOR II - 2022 dorost - kompletní výsledky: ZDE
Starší žactvo - KP I. - soboty
30.4. LTC Velešín 0 : 9 výhra venku
7.5. LTC Tábor 1903 „B“ 9 : 0 výhra doma
14.5. LTC Humpolec 7 : 2 prohra venku
28.5. TK Strakonice 7 : 2 výhra doma
4.6. TK Soběslav 0 : 9 výhra venku
18.6. TK Pelhřimov „B“ 7 : 2 výhra doma
25.6. TJ Jiskra Třeboň 8 : 1 výhra doma
KRAJSKÝ PŘEBOR I - 2022 starší žactvo - kompletní výsledky: ZDE

 

Sezóna družstev 2021 byla zrušena

 

Sezóna družstev 2020 byla zrušena

 

Konečné výsledky družstev TK D. Voda 2019

Dospělí „A“ - KP IV. - 1.místo
27.4. SK TK Vodňany A 7 : 2 výhra
4.5. TK Zliv A 8 : 1 výhra
11.5. TJ Jiskra Třeboň, z.s.
oddíl tenisu B
5 : 4 výhra
25.5. Jiskra Bechyně C 9 : 0 výhra
8.6. TK Ostrovec 7 : 2 výhra
15.6. TK Prachatice z.s. 8 : 1 výhra
22.6. TK Soběslav B 5 : 2 výhra
KRAJSKÝ PŘEBOR IV - 2019 dospělí - kompletní výsledky: ZDE.
Dospělí „B“ – KP VI. - 4.místo
27.4. TJ Smrčina Horní Planá 4 : 5 prohra
4.5. TK Strakonice C 1 : 5 prohra
11.5. SK TK Vodňany B 3 : 6 prohra
25.5. SKT Planá n.Luž. B 5 : 4 výhra
KRAJSKÝ PŘEBOR VI - 2019 dospělí - kompletní výsledky: ZDE.
Starší žactvo – KP II. – 5. místo
27.4. TK Ostrovec 7 : 2 výhra
4.5. LTC Český Krumlov B 1 : 8 prohra
11.5. Jiskra Bechyně 3 : 6 prohra
25.5. TK Prachatice z.s. 4  :5 prohra
8.6. TJ Blatná 8 : 1 výhra
15.6. LTC Velešín 8 : 1 výhra
22.6. TK ZVVZ Milevsko B 9 : 0 výhra
1.9. Sokol TK Kaplice 4 : 5 prohra
7.9. TK ZVVZ Milevsko A 2 : 7 prohra
KRAJSKÝ PŘEBOR II - 2019 starší žactvo - kompletní výsledky: ZDE.
Mladší žactvo – KP I. – 6. místo
28.4. TK Pelhřimov B 4 : 5 prohra
5.5. Sokol TK Kaplice 4 : 5 prohra
12.5. Tenis klub
Jindřichův Hradec z.s. A
1 : 8 prohra
26.5. TK Sezimovo Ústí 3 : 6 prohra
9.6. TK Český Krumlov 4 : 5 prohra
16.6. TJ Jiskra Třeboň, z.s.
oddíl tenisu
7 : 2 výhra
23.6. TK Soběslav 6 : 3 výhra
KRAJSKÝ PŘEBOR I - 2019 mladší žactvo - kompletní výsledky: ZDE.

 

Konečné výsledky družstev TK D. Voda 2018

Dospělí „A“ - KP IV. (soboty)
28.4. TC Týn n / Vlt. 8 : 1 výhra
5.5. TK Vodňany 5 : 4 výhra
19.5. LTC Tábor 1903 „C“ 5 : 4 výhra
26.5. TK Soběslav „B“ 2 : 7 prohra
9.6. TO Sokol K. Újezd 1 : 8 prohra
16.6. TK Zliv „A“ 1 : 8 prohra
23.6. Jiskra Bechyně „C“ 5 : 4 výhra
KRAJSKÝ PŘEBOR IV - 2018 dospělí - kompletní výsledky ke stažení ZDE.
Dospělí „B“ – KP V. (soboty)
28.4. Loko Veselí n/L. 2 : 7 prohra
5.5. SKT Planá n/L. „B“ 1 : 8 prohra
19.5. TK Zliv „B“ 2 : 7 prohra
26.5. TK Pelhřimov „B“ 0 : 9 prohra
9.6. TK Senožaty 1 : 8 prohra
KRAJSKÝ PŘEBOR V - 2018 dospělí - kompletní výsledky ke stažení ZDE.
Starší žactvo – KP II. (soboty) – 2. místo
28.4. Tenis Tábor 8 : 1 výhra
5.5. TK ZVVZ Milevsko 6 : 3 výhra
19.5. TJ Blatná 8 : 1 výhra
26.5. volno    
9.6. TK Ostrovec 6 : 3 výhra
16.6. TK J. Hradec 5 : 4 výhra
23.6. DDM Prachatice 4 : 5 prohra
Mladší žactvo – KP II. (neděle) – 2. místo
29.4. TK J. Hradec „B“ 9 : 0 výhra
6.5. volno    
20.5. TK Sez. Ústí 3 : 6 prohra
27.5. LTC Velešín 7 : 2 výhra
10.6. SKT Planá n/L. „B“ 6 : 3 výhra
17.6. TJ Blatná 9 : 0 výhra
24.6. Jiskra Bechyně 6 : 3 výhra

© Copyright 2017 - 2022 www.tenisdobravoda.cz Všechna práva vyhrazena.